Skip to content

Uitwisseling met “De Vijfhoek”, september 2025

Op 25 september 2025 speelden we met 12 leden bij Jeu de Boules vereniging “De Vijfhoek”.
De ontvangst was leuk en spontaan. We kwamen aan in onze gele shirtjes, wat veel leuke reacties van de tegenspelers gaf.
Er werd twee keer een onderling wedstrijdje tot 13 punten gespeeld. Tussendoor werd af en toe gestopt voor een hapje.
Tijdens de pauze kreeg Lies een enorme pech te verwerken. Zij kwam ongelukkig op de grond te vallen en moest zelfs voor nader onderzoek naar het ziekenhuis. Daar bleek dat haar bovenarm was gebroken.
Na afloop van het onderling spelen werd er nog gezellig “geborreld”, ook met lekkere hapjes.
Daarna de prijsuitreiking. Voor onze club ging de 1e prijs naar Paula, de 2e naar Dinie en de derde was voor Mienke.
De ontmoeting met “De Vijfhoek” was geslaagd en goed verzorgd.
Ondanks het ongelukkige voorval van Lies hebben we een gezellige middag gehad.
Het weer werkte gelukkig mee, maar je kreeg soms toch ook een eikel op je kop, wegens het – frisse – windje dat over de banen waaide.

Kort gezegd: de ontmoeting op die dag was in de puntjes verzorgd, van de banen tot en met de hapjes en drankjes.